Członek klubu

Wieloletni wolontariusz Polskiego Czerwonego Krzyża. Na co dzień nauczyciel informatyki w Zespole Szkół Licealnych i Ekonomicznych nr 1 w Warszawie oraz przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół nr42 w Ursusie.

Działalność w Polskim Czerwonym Krzyżu zaczął będąc w szkole średniej oddając krew. Przez cały okres działalności w PCK miał wiele funkcji oraz dokonań. Prowadził działalność na rzecz krwiodawstwa jako wiceprezes klub HDK PCK Kropelka, był prezesem OR PCK w Iławie, założył grupę pierwszej pomocy, nawiązał współprace międzynarodową z Czerwonym Krzyżem miasta partnerskiego Iławy – Tholen. Aktywnie działa na rzecz krwiodawstwa organizując zbiórki krwi. Jako instruktor pierwszej pomocy prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży.  Jako nauczyciel prowadzi Szkolne Koło PCK. W Oddziale Rejonowym Warszawa-Południe pełni funkcję członka zarządu oraz koordynatora ds. pierwszej pomocy.

Kibic sportowy. Czynnie uprawia, koszykówkę, pływanie, tenis stołowy. Uprawia sztukę kulinarną.

Absolwent studiów inżynierskich na kierunku informatyka oraz pedagog po Międzywydziałowym Studium Pedagogicznym w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, zarządzania na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika.